UAB “Rent4you” e. komercijos modelio diegimas
Nr. 13.1.1-LVPA-K-860

Priemonė: E. KOMERCIJOS MODELIS COVID-19
Projekto vertė: 66.499,00 EUR
Skirtas finansavimas: 49.874,25 EUR

Projekto tikslas:
Informacinių technologijų verslo sandoriams valdyti elektroniniu būdu diegimas, siekiant padidinti pajamų augimą

Paslaugos klientai galės gauti paslaugą efektyviau ir greičiau elektroninių priemonių pagalba. Savitarnos sistema įgalins daugiau bekontakčio klientų aptarnavimo, padės bendrovei diversifikuoti covid19 rizikas ir, svarbiausia, generuoti didesnes pajamas.

IT sprendimas bus kuriamas pasitelkiant išorės dizaino kompaniją.
Projekto įgyvendinimo trukmė- 12 mėn.

Finansuojama iš Europos Regioninės Plėtros fondo.
Finansuojama kaip Sąjungos atsako į COVID-19 pandemiją priemonė.

Projekto vykdytojas:

UAB Rent4you


Paslauga “Pasidalink” UAB „RENT4YOU“ savo lėšomis kurs patogią ir naudingą įvairios technikos ir įrankių nuomos sistemą, kurios pagalba bus kontroliuojama 20%-30% visos Lietuvos technikos ir įrankių srautų. Sistema leis nuomotojams maksimaliai išnaudoti laisvus nuo technikos nuomos laikotarpius, sumažinti „prastovas“ iki minimalių, o technikos ir įrankių nuomos kainas optimizuoti tiek nuomotojui, tiek nuomininkui. Šios sistemos pagalba įmonė gaus pastovias pajamas už besinaudojimą kitų tiekėjų šia paslauga, išplės asortimentą ir padidins pajamų srautus. Panašios paslaugos poreikis rinkoje šiuo metu yra labai didelis, todėl įeiti į rinką su šia paslauga nebus sunku, o dar papildomai bus sukuriamas inovatyvus paslaugos dizainas.

Paslauga “Remontas”   – automobilių, technikos, įrankių ir priemonių remonto sistema. Bus kuriama  patogi ir naudinga sistema, kurios pagalba bus susiejama iki 100% visos Lietuvos automobilių dalių laužynų ir auto detalių parduotuvių. Taip pat sistema registruos visus remonto meistrus profesionalus, kuriuos gali samdyti remonto įmonės ir teiks šių duomenų teikimo paslaugas remonto įmonėms. UAB „RENT4YOU“ priims remonto užsakymus ir sukomplektuos remonto procesus bei gaus reikalingiausias detales ir profesionalius remonto meistrus per sistemą „Remontas“. Sistema leis maksimaliai išnaudoti laisvus nuo remonto servisų laikotarpius, sumažinti „prastovas“ iki minimalių, o remonto ir detalių kainas optimizuoti. Įmonė gaus pastovias pajamas nuo kiekvieno per sistemą įvykdyto sandorio, taip pat ženkliai padidins savo pačios remonto paslaugų srautą bei turės galimybę išplėsti remonto paslaugas dėl per sistemą gaunamų duomenų apie laisvus remonto meistrus bei naujus remonto užsakymus. Sukūrus šią sistemą naudą pajaus tiek remonto meistrai, tiek auto laužynų savininkai, tiek ir autodetalių parduotuvių savininkai. Pritaikius įnovatyvias rinkodaros priemones, įmonė padidins ženkliai pajamas, kadangi atsiras daug naujų potencialių vartotojų ir klientų.