Apie mus

 

Bendras tikslas

Esame profesionalių darbuotojų komanda, gebanti susitelkti bendram tikslui ir kryptingai jo siekti. Atsakingai priimame bei kruopščiai įgyvendiname įmonės valdymo sprendimus. Tarpusavyje dalinamės sukauptomis žiniomis ir patirtimi. Analizuojame ir vertiname darbo rezultatus bei siekiame, kad jie nuolat gerėtų. Sistemingas ir komandinis darbas, orientuotas į puikius veiklos rezultatus, leidžia siekti užsibrėžto bendro tikslo ir įveikti naujus iššūkius.

Iniciatyvumas

Esame pasirengę naujiems iššūkiams, greitai ir lanksčiai prisitaikome prie rinkos pokyčių. Susidūrę su problemomis, jas sprendžiame adekvačiai įvertinę situaciją. Aktyviai ieškome naujų idėjų ir geriausių sprendimų jas įgyvendinant. Siekiame, kad mūsų įmonė taptų rinkos lydere.

Profesionalumas

Tinkamai atstovaujame įmonę tiek verslo, tiek privačioje aplinkoje. Racionaliai vertiname situaciją ir drąsiai siūlome sprendimus. Nuolat tobulėjame, atnaujiname profesines žinias, kurias taikome kasdieniame darbe. Darbą su klientais ir bendradarbiais grindžiame atsakomybe, pasitikėjimu ir abipusiu supratimu.

Verslumas

Esame kūrybingi ir nuolat ieškome naujų veiklos sprendimų. Geriausių rezultatų pasiekiame optimaliausiomis sąnaudomis. Turime daug idėjų ir geriausias iš jų įgyvendiname. Esame lankstūs, nes tik lankstumas ir patirtis leidžia priimti operatyvius ir profesionalius sprendimus. Stengiamės, kad mūsų darbas būtų grindžiamas pasiteisinusiais verslo sprendimais, o teikiamos paslaugos būtų aukščiausios kokybės.

Novatoriškumas

Esame atviri naujovėms. Nuolat tobuliname darbo procesus, sekame savo darbo srities naujienas ir, būdami dėmesingi rinkos permainoms, siekiame būti rinkos lyderiais.

Atsakingumas

Prisiimame visą atsakomybę už savo darbo rezultatus, laikomės duoto žodžio. Visada įvertiname savo veiksmų reikšmę ir rezultatus – tiek įmonės viduje, tiek išorėje. Veikiame kaip darni aplinkos ir visuomenės dalis. Esame atviri kritikai, kurią visada priimame ir į kurią reaguojame. Visus klientus siekiame aptarnauti kokybiškai ir efektyviai.

Rekvizitai

Įmonės kodas 301972581
 
PVM mokėtojo kodas LT100004363113
 
Vadovas Nerijus Kuncaitis, direktorius
 
Adresas Kauno g. 35-24, LT-03215 Vilnius
Lithuanian